MENU

          

    Soalan       Hubungi      Aduan          Peta

 

 

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zainuddin Bin Zakeriah PENGAWAL KESELAMATAN 05-6221299 05-6212446 zainuddin@mpti.gov.my
Nurul Nadiah Binti Mohd Tohak Pemabantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 nurulnadiah550@yahoo.com
Kamariah Binti Bahari Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 kamariah@mpti.gov.my
Abd Zuranaimi Bin Abd Rahman Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 zuranaimi@mpti.gov.my
Saidin Bin Abdul Hamid PENGAWAL KESELAMATAN 05-6221299 05-6212446 saidin@mpti.gov.my
Mohd Sayuti Bin Ismail Pembantu Awam 05-6221299 05-6212446
Azizan Bin Hj Abd. Muin Yang Dipertua 05-6221299 05-6212446 YDP@mpti.gov.my
Mustapa Bin Mohamed Osman PENGHANTAR NOTIS 05-6221299 05-6212446 mustapaosman@mpti.gov.my
Mohamad Azren Bin Mazlan Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 azren@mpti.gov.my
UNIT KOMUNITI DAN PERHUBUNGAN AWAM
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norazrin Binti Saian Pembantu Tadbir 05-6221299 05-6212446 norazrin@mpti.gov.my